środa, 24 stycznia 2018

Warsztaty dla Babci i Dzadka


Drodzy Dziadkowie i Rodzice,


mimo, że zimna aura rozgościła się już u nas na dobre, przełom stycznia i lutego to wyjątkowy czas, gdy Wasze serca rozgrzewają życzenia płynące do Was z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wraz z życzeniami zdrowia, wyrazami miłości i szacunku idą słowa podziękowania, ponieważ często niesiecie ogromną pomoc Waszym dzieciom w opiece nad wnukami. Z okazji Waszego święta przygotowałyśmy dla Was wyjątkowe warsztaty podejmujące temat opieki i pielęgnacji nad dziećmi od pierwszych dni życia do około pół roku.

Dla kogo?

Dla Babć i Dziadków, szczególnie "świeżo upieczonych", ale również dla Młodych Rodziców oraz wszystkich chętnych na zdobycie odrobiny praktycznej wiedzy na temat prawidłowej pielęgnacji małych dzieci. Zapraszamy Was całymi rodzinami!

O warsztatach:

Pierwsza cześć warsztatu to:
- krótkie omówienie etapów rozwoju motorycznego dziecka od 0 - 6 mż.
- prezentacja jak prawidłowo podnosić, nosić, przewijać i odkładać dzieci - w teorii i praktyce.
W ćwiczeniu tych umiejętności pomogą nam specjalistyczne lalki treningowe, ale jeśli przyjdziecie na warsztaty z Waszymi wnukami, będziecie mogli na żywo zobaczyć jak w bezpieczny i zdrowy sposób pomóc młodym rodzicom w opiece nad ich pociechami.
Przerwa na kawę.
Druga cześć warsztatu - noszenie w chuście:
- pokażemy Wam jak prawidłowo nosić maluszki w chustach - co i na jakim etapie rozwoju jest ważne, czego należy unikać, na co zwrócić uwagę,
- dla chętnych nauka motania w chuście długiej lub kółkowej.

Koszt całego warsztatu dla 1 osoby - 35 zł.
Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy:

- mailowo: kontakt.przytobie@gmail.com
- telefonicznie: 796 114 345
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku nie uzbierania minimalnej liczby uczestników.