środa, 22 listopada 2017

Zmiany :) i PRZERWA ORGANIZACYJNA

Oficjalnie i z radością… dzielimy się w Wami informacją, że Przy Tobie od grudnia trafi we wspaniałe i pełne pasji do noszenia ręce. Sklep i wypożyczalnię poprowadzą Kolorowa Mama i Marta Czajka z TWIGA😊Kilka słów od Marianny:
W tym momencie życia przyszedł dla mnie czas na zmiany, także zawodowe. W pewnym sensie wracam do korzeni, największej pasji i tego co najbliższe sercu czyli pracy z kobietami w okresie okołoporodowym. Poza warsztatami, pracą indywidualną jako doula i wspieraniem Stowarzyszenia oraz zajęciami na Studium pojawiła się też nowa droga. Droga, która jest też spełnieniem marzenia – pisanie książki. O czym? Oczywiście o rodzeniu 😉 . Dokładniej o szukaniu i odzyskiwaniu radości rodzenia. Temu chcę w dużej mierze poświęcić najbliższy rok.
Dlatego zdecydowałam przekazać w dobre ręce i z pełnym zaufaniem i spokojem Przy Tobie. Jakaś część mnie pozostanie w tym miejscu, tak jak i ono będzie częścią mnie. Najpierw był pomysł na wypożyczalnię, który wyniknął z Waszych potrzeb – potrzeb rodziców małych dzieci. Potem realizacja. Tak powstała w Poznaniu wypożyczalnia i sklep z największym asortymentem nosideł oraz sporym wyborem chust, szczególnie dla początkujących, z możliwością doboru i nauki. Ogromnie mnie cieszy, że Przy Tobie rozwija się cały czas, że jest i ma być coraz bardziej przyjazne i otwarte na oczekiwania rodziców, którzy chcą zadbać o dobre noszenie swoich dzieci. Dziękuję -
Wam - klientom i sympatykom za zaufanie i otwartość! Jestem przekonana, że Karolina i Marta jeszcze bardziej ubogacą Przy Tobie swoimi pomysłami, charakterami i pasją do noszenia i bliskości.
Noszenie pozostanie bliskie i mnie. Przekazując Przy Tobie, nie odcinam się od tematu 😉 . Pozostanę gościem i wsparciem. Zapewne zdarzy mi się też co jakiś czas doradzić i pouczyć kogoś indywidualnie jak i wspierać wydarzenia organizowane przez Karolinę i Martę czyli Przy Tobie.

Do końca tego tygodnia zapraszamy na Działyńskich 2/8 do Marianny
(we czwartek 23.11 godz. 13-18 oraz w piątek 24.11 godz. 9-13).
Między 25.11 – 5.12 nastąpi przerwa organizacyjna.
Dokładne informacje co dalej wkrótce 😊. Poznacie niedługo adres nowej siedziby i godziny
otwarcia.