niedziela, 24 lipca 2016

RECENZENCKO - Storchenwiege BabyCarrier model "Rot"

NOSIDŁO STRORCHENWIEGE model „ROT”

Recenzja by Agnieszka Walkowiak – autorki bloga Instrukcję Poproszę
czyli
„Relacja o lekkim zabarwieniu patriotycznym :)”
„Nosidło bardzo fajne, lubię hybrydy bo dają fajna możliwość dopasowania do siebie i dziecka. Mogę dociągnąć pasy tak jak lubię, co znacznie zwiększa komfort noszenia. Testowane nosidło wykonane z ładnego, tkanego splotem diamentowym materiału w kolorze bordowym z czarnymi pasami – model „Rot”.

Plusy:
Duża możliwość regulacji panelu poprzez ściąganie sznurków u góry i po bokach, a u dołu pasy do regulacji szerokości panelu dają możliwość optymalnego dostosowania wielkości panelu do dziecka. Fajny jest pomysł na regulację pasami u dołu a nie sznurkami,  dzięki czemu panel nie marszczy się brzydko. Podoba mi się też wypełnienie pod nóżkami, dzięki któremu dziecku na pewno jest wygodniej. Kapturek też został bardzo praktycznie wykonany, jest zapinany na klamry. 
Pas biodrowy bardzo wygodny i zapinany na klamrę z zabezpieczeniem co zawsze bardzo cenię.

Teraz minusy:
Pas biodrowy zdecydowanie zbyt duży. Nie uważam się za osobę super szczupłą, a niestety by mi nie spadł, musiałam dodatkowo ściągnąć panel. Z tego powodu, nie miałam sama możliwości wypróbować nosidła na plecach. Na plecach zamontowane u mojego męża i nie specjalnie podoba mi się jak leży. Myślę, że powodem jest to iż panel jest wykonany z jednego kawałka materiału, a nie z klinów,  przez co dziecko tak jakby się rozpłaszcza :-P. 


Ogólnie nosidło wygodne i łatwe w obsłudze,  podoba mi się.  Załączam zdjęcia w akcji z chłopakami,
 znacznie lepiej wyszli niż ja :-D


Zapraszam również na blog Agnieszki oraz fanpage na Facebook'u :)